Uzyskanie pozwolenia na budowę Rzeszów Podkarpackie

Jednym z początkowych spraw formalnych przy przygotowaniu działki pod zabudowę jest uzyskanie pozwolenia na budowę. Pozwolenie na budowę wydaje właściwe starostwo bądź urząd miasta. Ale czy to wszystko ? Należy jeszcze pamiętać o wielu innych rzeczach, nawet po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Dlatego właśnie serdecznie zapraszamy wszystkich do biura projektowego Jagiełło w mieście Rzeszów do skorzystania z naszych usług. Wytłumaczymy Państwu co należy zrobić dalej, gdy już uda nam się przejść przez szereg formalności.

 

O czym należy pamiętać ?

Ważne jest to aby Nasze pozwolenie na budowę było ostateczne. Warto pamiętać również, że należy wystąpić o zaświadczenie potwierdzające Nasze uzyskanie pozwolenia na budowę.

Co jest też równie ważne ?

Że nasza decyzja na pozwolenie na budowę nie jest wieczna. Należy rozpocząć budowę do trzech lat po uzyskaniu pozwolenia na nią. Gdy tego jednak nie zrobimy Nasze pozwolenie wygasa, co za tym idzie musimy przejść wszystkie męczące formalności od początku. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań należy pamiętać, że potrzebny nam jest również dziennik budowy, co akurat nie jest dla nas dużym kłopotem. Wystarczy udać się do instytucji, która wydała nam pozwolenie na budowę.

Co dalej ?

Ważne jest to, aby znaleźć odpowiednią osobę do przeprowadzenia naszej budowy, mianowicie kierownika budowy. Zazwyczaj szukamy wtedy osoby zaufanej, która zna się na swojej pracy i przede wszystkim robi to z pasją.

O to również nie musisz się martwić. Poprzez nasze prawie 40 letnie doświadczenie posiadamy wykwalifikowanych kierowników budowy, którzy zawsze są chętni do pomocy Inwestorom.

O czym jeszcze nie należy zapominać ?

Pamiętajmy również, żeby o rozpoczęciu budowy poinformować odpowiedni organ, co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem prac.

Nasze biuro projektowe Jagiełło zajmuje już się tym od wielu lat. Dlatego każdą osobę zainteresowaną zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby biura, które mieści się w mieście Rzeszów.