Indywidualne projekty budowlane Rzeszów

Planując nową inwestycję budowlaną Inwestor ma możliwość zakupienia projektu gotowego bądź stworzenia indywidualnego projektu budowlanego, według własnych potrzeb i upodobań. Nasza pracownia projektowa Jagiełło, która znajduje się w mieście Rzeszów zajmuje się kompleksowym tworzeniem projektów budowlanych. Indywidualne projekty budowlane w mieście Rzeszów tworzymy od ponad 30 lat, w związku z tym Inwestor przychodząc do nas może być pewny, że każda jego koncepcja zostanie zawarta w indywidualnym projekcie zgodnie z wytycznymi zawartymi w decyzji o warunkach zabudowy bądź w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Projektujemy oraz tworzymy projekty indywidualne obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz gospodarczych.

Przede wszystkim zaletami stworzenia indywidualnego projektu budowlanego są:

  • indywidualność projektu
  • niepowtarzalność projektu
  • dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta

Jeszcze jedną dodatkową zaletą indywidualnego projektu budowlanego jest przede wszystkim to, że Inwestor nie musi przejmować się adaptacją projektu gotowego. W rezultacie Jego dom będzie unikatowy i dokładnie taki jaki sobie wymarzył. Z czego również wynika, że Klient nie musi płacić za adaptację projektu gotowego.

Jedynym, a zarazem głównym problemem może być to, że Inwestor nie będzie w stanie porozumieć się z projektantem. Będzie posiadał swój pomysł na budowę, a ktoś może tego nie zrozumieć. Przede wszystkim, w naszym biurze projektowym Jagiełło nie musisz się o to martwić. Poprzez doświadczenie zdobyte przez 40 lat na rynku staramy się zrealizować, każdy pomysł Inwestora. Ponieważ zależy nam głównie na zadowoleniu Klienta, który jest dla nas najważniejszy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane stworzeniem indywidualnego projektu budowlanego z Rzeszowa jak i z całego województwa podkarpackiego. Ponieważ zawsze staramy się odpowiedzieć na Państwa wszystkie pytanie. A co najważniejsze w miarę możliwość załatwimy wszystko za Klienta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub w siedzibie biura.