Adaptacja projektów Rzeszów

Jedną z naszych usług jest adaptacja projektów gotowych w mieście Rzeszów jak i okolicach. Polega ona na usytuowaniu budynku najkorzystniej w stosunku do stron świata wraz z ukształtowaniem terenu z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawa budowlanego. Należy jednak pamiętać, że adaptacja projektu gotowego dzieli się na dwie części:

  • część obowiązkowa – obejmuje dostosowanie projektu do wymogów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub otrzymanie zgody w Urzędzie Miasta, bądź Gminy. Obejmuje również sporządzenie projektu budowy odpowiednio naniesionego na mapę geodezyjną. Ważne są również wszelakie pozwolenia od odpowiednich instytucji.

  • część dodatkowa – równie ważna jak obowiązkowa, czyli dostosowanie danego projektu do potrzeb Inwestora

Ważne, aby do adaptacji projektu wybrać osoby do tego uprawnione, które znają się na tym najlepiej. Dlatego właśnie zachęcamy, do skorzystania  z usług biura projektowego  Jagiełło w mieście Rzeszów. U nas każdy jest zaangażowany w swoją pracę, a przede wszystkim robimy to z pasją.

Każdy nasz Klient, powierza nam kompleksową obsługę procesu adaptacji gotowego projektu. W związku z tym, my postaramy się zrobić wszystko, żeby nasi Inwestorzy byli jak najbardziej zadowoleni.

Adaptacja projektu gotowego jest procesem złożonym polegającym na:

  • Sprawdzeniu i ewentualnej zmianie fundamentów w dostosowaniu do lokalnych warunków gruntowych
  • przygotowanie i uzgodnienie projektu zagospodarowania działki
  • ewentualne zmiany w projekcie gotowym 
  • ewentualne pozwolenia i uzgodnienia potrzebne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę 
  • uzyskanie pozwolenia na budowę

Gwarantujemy ,że nasza pracownia projektowa Jagiełło wszystkie wyżej wymienione procesy załatwi i wykona kompleksowo bez konieczności fizycznego udziału Klienta .

W związku z tym zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane adaptacją projektów w mieście Rzeszów jak i z całego województwa podkarpackiego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i w jak najlepszy sposób Państwu pomóc. 

Dodatkowo służymy pomocą odnośnie wszelkich spraw z dopasowaniem budynku do warunków działki jak innych sprawa związanych z rozpoczęciem budowy,

Adaptacja projektu to dopiero początek długiej drogi, którą możemy wspólnie pokonać.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają pytania odnośnie adaptacji projektu w Rzeszowie i okolicach.