Oddawanie budynków do użytkowania Rzeszów

Nie tylko w Rzeszowie oddawanie budynku do użytkowania jest ostatnim etapem procesu budowlanego.

Jest to niezbędny warunek ,żeby zgodnie z prawem budowlanym zużytkować dany budynek czy obiekt. Polega to na złożeniu kompletu dokumentów do odpowiedniego powiatowego inspektora nadzoru budowlanego. Celem tego jest ich weryfikacja i wydanie odpowiedniego zaświadczenia. 

W trakcie finalizacji danego nam zlecenia wnikliwie sprawdzamy całą dokumentację. Na prośbę Klienta w razie odmowy wydania decyzji o oddaniu budynku do użytkowania  dostarczamy bądź poprawiamy złożony wniosek. Wszystko wykonujemy zgodnie z wytycznymi inspektoratu oraz prawa budowlanego aby decyzja była pozytywna.

Zdajemy sobie sprawę, że cała procedura jest skomplikowana. Z tego właśnie powodu kompleksowo zajmujemy się całym procesem. Cała usługa  oddawania budynków do użytkowania w Rzeszowie jest po naszej stronie. Oczywiście również działamy innych miastach i miejscowościach województwa podkarpackiego. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy iż cała procedura oddania budynku do użytkowania przebiega w jak najkrótszym i możliwym czasie . 

Działamy na całym obszarze Rzeszowa, ale również całego województwa podkarpackiego. Przeprowadzamy cały proces oddania budynku do użytkowania niezależnie od jego wielkości czy przeznaczenia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.