Kierownik budowy Rzeszów

Administrator/ kierownik  budowy rozpoczyna i kończy proces budowy.

Jest to osoba bardzo istotna w całym tym procesie, ponieważ czuwa nad całą budową.

Do jego głównych, a zarazem najważniejszych obowiązków należy:

 

• kontrolowanie i nadzorowanie całej budowy

• kierowanie i nadzorowanie pracy budowlańców

• przestrzeganie harmonogramu robót

• współpraca z wykonawcą

• terminowość i sumienność

 

Oczywiście jest jeszcze wiele innych obowiązków, które musi spełniać kierownik budowy. Najważniejszą z nich jest dokumentowanie przebiegu budowy. Bez tej czynności cała nasza kompozycja by się rozsypała. Stuprocentowy proces budowy projektu zapisywany jest przez kierownika w dzienniku budowy co jest nie tylko jego obowiązkiem, ale również koniecznością przy oddawaniu budynku do użytkowania.

 

Koordynator budowy musi posiadać wyższe wykształcenie budowlane, jak i uprawnienia konstrukcyjno-budowlane. Mimo wszystko jednak dla Klientów jest najważniejsze czy dany kierownik budowy posiada jakiekolwiek doświadczenie w tym zawodzie. Dlatego my stawiamy na to  największy nacisk.

Biuro Projektowe Jagiełło właśnie takich kierowników budowy posiada. Mamy koordynatorów budowy z wszelakimi umiejętnościami. Równie ważne dla Inwestora jest to, aby kierownik budowy był jednak zaufaną osobą. Przede wszystkim, żeby Klient mógł porozmawiać z taką osobą otwarcie o swoich zastrzeżeniach co do projektu budowy. Chcemy widzieć, że osobie której powierzamy stworzenie swojego domu naprawdę na tym zależy, że stara się ona abyśmy to my byli zadowoleni. Właśnie dlatego polecamy skorzystanie z usług naszego biura projektowego Jagiełło, ponieważ nasi kierownicy budowy pracują z pasją i zaangażowaniem.   

Dlatego właśnie wszystkie osoby chętne skorzystania z naszych usług zapraszamy do kontaktu z biurem projektowym Jagiełło w mieście Rzeszów jak i w całym województwie podkarpackim. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej oto branży, daje nam duże możliwości pomocy Inwestorom